• Nagranie w polskim języku migowym PJM

Szkoła Podstawowa numer 3 imienia Mikołaja Kopernika w Łaziskach Górnych prowadzi działalność w zakresie edukacji na poziomie szkoły podstawowej.

Jest publiczna i zapewnia bezpłatne nauczanie.

W szkole uczą się dzieci i młodzież w klasach od pierwszej do ósmej.

W budynku działa biblioteka, świetlica, stołówka, gabinet pielęgniarki szkolnej.

Szkoła:

• umożliwia zdobycie wiedzy i umiejętności niezbędnych do uzyskania świadectwa ukończenia szkoły podstawowej,
        • organizuje zajęcia rozwijające zdolności i zainteresowania,
        • przygotowuje do realizacji obowiązków szkolnych,
        • zapewnia uczniom opiekę i bezpieczeństwo,
        • wspiera wychowanie,
        • udziela uczniom pomocy psychologicznej i pedagogicznej.

Szkoła ma siedzibę w Łaziskach Górnych przy ulicy Ogrodowej 48, w sąsiedztwie hali sportowej MOSiR i placu zabaw "Centrum frajdy".

Organem prowadzącym jest Miasto Łaziska Górne.

Nadzór pedagogiczny nad Szkołą sprawuje Kuratorium Oświaty w Katowicach Delegatura w Rybniku.

Aby skontaktować się ze Szkołą można:

• przyjść do sekretariatu i spotkać się z pracownikiem, w poniedziałek od 8:00 do 15:30, od wtorku do piątku od 8.00 do 14.00
        • napisać pismo, a następnie:
          • wysłać je pocztą tradycyjną na adres:
            Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika,
            ul. Ogrodowa 48, 43-170 Łaziska Górne,
          • przynieść je do sekretariatu Szkoły w godzinach pracy sekretariatu,
          • wysłać wiadomość pocztą elektroniczną na adres e-mail: sekretariat@sp3.laziska.pl lub za pomocą platformy ePUAP.

Kontakt telefoniczny ze Szkołą pod numerem telefonu: 32 224 10 66 lub 510 790 884.

Informacje o Szkole znajdują się na stronie internetowej www.sp3.laziska.pl.