• Rada Rodziców

Fundusze Rady Rodziców pochodzą z dobrowolnych składek rodziców – na rok szkolny 2022/2023 Rada Rodziców ustaliła wysokość składki na kwotę 100zł od dziecka (niezależnie od ilości dzieci (rodzeństwa) w szkole).

Informujemy, że Wpłaty na Radę Rodziców można dokonać poprzez skarbników klasowych lub bezpośrednio na konto:
          Orzesko-Knurowski Bank Spółdzielczy o/Łaziska Górne
          Nr konta:
          08 8454 1066 2004 0021 6586 0001
          W tytule przelewu należy wpisać:
          Darowizna na Radę Rodziców – imię i nazwisko dziecka oraz klasa
          np. „Darowizna na Radę Rodziców – Jan Kowalski, 1A”

Rada Rodziców podkreśla, że pieniądze przekazane na konto Rady Rodziców zostaną w całości przeznaczone na rozwój i edukację wszystkich dzieci w naszej szkole. Zebrane środki pozwolą Radzie Rodziców na realizację tegorocznych planów, a więc m.in.: dofinansowanie uroczystości szkolnych, wycieczek, udziału dzieci w różnego rodzaju konkursach szkolnych i międzyszkolnych, zakupu nagród z okazji zakończenia roku szkolnego.