• Ekopracownia pod Chmurką

• Jesteśmy w gronie laureatów II edycji Konkursu Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach Ekopracownia pod Chmurką. Dziś Dyrektor szkoły Pani Monika Kukla odebrała nagrodę z rąk Prezesa WFOŚiGW w Katowicach Pana Mateusz Pindel oraz Zastępcy Prezesa Pani Iwona Gejdel-Targosz . Ekopracownia "Pod niebem Kopernika" po wykonaniu niezbędnych prac, już na wiosnę, taką mamy nadzieję będzie cieszyć całą społeczność naszej szkoły. Projekt w naszej szkole koordynuje Pani Monika Hajduga Poniżej przedstawiamy m.in. wizualizację naszej Ekopracowni pod Chmurką autorstwa Pana Wojciecha Myśliwca.

Fot. WFOŚiGW w Katowicach, archiwum prywatne.

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

• 2 września odybło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025. Do naszej społeczności przyjęliśmy 45 uczniów, których pani dyrektor Monika Kukla pasowała na uczniów Szkoły Podstawowej nr 3.